Linnavolikogu koosseis ja kontaktid

                            

Haapsalu linnavolikogu esimehe pilt Jaanus Karilaid Haapsalu Linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid jaanus.karilaid{ätt}riigikogu.ee
5342 8029

Vastuvõtule registreerimine
tel 472 5331 või volikogu{ätt}haapsalulv.ee

  Haapsalu Linnavolikogu aseesimees Kalju Aigro kalju@atelekter.ee
 
 
         

Volikogu juhatus
Jaanus Karilaid - volikogu esimees
Kalju Aigro - aseesimees
Malle Õiglas - haridus- ja kultuurikomisjoni esimees
Mati Hunt- eelarve- ja rahanduskomisjoni esimees
Lauri Väli - planeeringu- ja kommunaalkomisjoni esimees
Toomas Vallimäe - revisjonikomisjoni esimees
Ülo Kalm - sotsiaal- ja õiguskomisjoni esimees
Mati Seppi - Haapsalu ja Ridala Valimisliit HARI fraktsiooni esimees
Julia Prokoptšuk - Keskerakonna fraktsiooni esimees

 

KONTAKTID

1.

AASVERE, ILONA

522 3000

Ilona.aasvere@gmail.com

2.

AIGRO, KALJU

506 5355

kalju@atelekter.ee

3.

HUNT, MATI

505 9250

Mati.hunt@eesti.ee

4.

JUDANOV, MARTIN

5919 6090

judanovmartin@gmail.com

5.

JUHANS, ARNOLD

508 9602

arnold.juhans@gmail.com

6.

JUGAPUU, VENDO

5349 1980

vendo.jugapuu@gmail.com

7.

KALM, ÜLO

523 1824

Ylo.kalm@gmail.com

8.

KARILAID, JAANUS

5342 8029

jaanus.karilaid@riigikogu.ee

9.

KÄSK GERT

5818 9735

gert.k2sk@gmail.com

10.

LEPP, RIHO

5341 0916

riho.lepp@gmail.com

11.

LUIK, LAURI

5665 9599

lauriluik1982@gmail.com

12.

MERILOO, ANDRI

505 5874

andri.meriloo@neti.ee

13.

OLENKO, MARILIIS

504 7146

mariliisolenko@gmail.com

14.

PALUSALU, ILLE

5805 6802

ILLEPALUSALU@gmail.com

15.

PROKOPTŠUK, JULIA

5563 9963

julia100@hot.ee

16.

SAAREVÄLI, SIIM

518 2706

siim@apslund.ee

17.

SEPPI, MATI

518 7748

seppi.mati@gmail.com

18.

TERAS, ERKI

518 4083

ERKI2000@gmail.com

19.

TIIK, VIRGE

534 50157

Virge.tiik@gmail.com

20.

TIBAR, ROGER

5306 6939

rtibar@gmail.com

21.

TSEREPANOV, ANDREI

512 9636

andrei@fixum.ee

22.

VALLIMÄE, TOOMAS

506 4428

Toomas.vallimae@gmail.com

23.

VIKMAN, PEETER

502 4890

Peeter.vikman@hlmaja.ee

24.

VÄLI, LAURI

510 9304

vali.lauri@gmail.com

25.  

ÕIGLAS, MALLE

555 9427

malleois5571@gmail.com