« Tagasi

Algab kirjapanek Teeme Ära 2+2 talgupäevale

Teeme Ära meeskond kutsub üles kõiki eestimaalasi korraldama sel kevadel oma isiklik talgupäev oma pere ringis, et ohutust tagades ja kevadtöid tehes pakkuda üksteisele hoolimist, õlatunnet ning koostegemise rõõmu. Üle-eestiline Teeme Ära 2+2 talgupäev toimub kehtivaid piiranguid ning 2+2 reeglit järgides traditsioonilisel ajal, maikuu esimesel laupäeval, 1. mail.
 
Innustame eestimaalasi talgupäeva raames ette võtma kõiki kevadisi töid ja tegemisi, mis on jõukohased teha kahekesi või pere ringis – olgu selleks aiatööd, kevadkoristus või muu tarvilik. Tähelepanu all on tänavu igaühe looduskaitsega seotud tegevused ning toidu raiskamise vähendamise, eraldi paneme rõhku ohutule koostegutsemisele ja vaimsetele vitamiinidele. Rajada saab oma lilleniidu lapikese, putukahotelli või kompostikasti. 
 
Talgutegudele hoo lisamiseks on heade partnerite toel soovijaile abiks niidulillede seemnepakk, ehituspoe kinkekaart, desovahend ja ühine annetus. Uuri lähemalt ja pane oma talgutegu kirja värskenenud talguveebis www.teemeara.ee.