Lasteaia toiduraha ja osalustasu toetuse taotlemine

Toimingu üldandmed
 

Kirjeldus:

Lasteaia toiduraha ja/või osalustasu soodustust võib taotleda vähekindlustatud perekond, kelle iga liikme netosissetulek ei ületa riiklikult kehtestatud toimetulekupiiri 2,5-kordset määra.

Taotlusele tuleb lisada perekonna viimase kuue kuu sissetulekuid ja väljaminekuid tõendavad dokumendid. Sissetulekuid ja väljaminekuid ei pea taotlusele lisama taotlejad, kellele oli määratud toimetulekutoetus eelneval kuuel kuul.

Kestvus:

Toidutoetuse ja osalustasu määramise periood on 1. september kuni 31. jaanuar ning 1. veebruar kuni 31. august. Soodustuse perioodi ja soodusprotsendi määrab linnavalitsuse sotsiaalkomisjon.

Õigusaktid:

 

Vastutaja:

Kaidi Jõgisaar, kaidi.jogisaar{ätt}haapsalulv.ee, tel.472 5336


Taotlemine elektrooniliselt
 

Vajalikud sammud:

Sisenege Haapsalu linna teenuste ja toimingute keskkonda. Teie isik tuvastatakse  teenuse kasutamiseks sisselogimisel. Vajalik on ID kaart PIN1 ja PIN2.  
Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile  rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm. Vorm tuleb digitaalselt allkirjastada

Jälgige  vormi täitmise kulgu! Taotlus on esitatud korrektselt kui te saate teate: Vorm on saadetud. Vormi saaja nimi: Haapsalu Linnavalitsus ja Teie e-posti aadressile laekub kinnituskiri.

Viide:


 


Taotlemine pabervormil

 

Viide: