Suvine liikluskorraldus Haapsalus!

04. maist hakkab Haapsalu vanalinnas kehtima suvine liikluskorraldus, mis toob muudatusi sõidukite liikumises Karja tänaval ning suunab ühistranspordiliikluse sealt eemale. Ümberkorraldused on vajalikud seoses kohvikute suveterrasside paigaldamisega ja kultuuriürituste korraldamisega. Ühistranspordiliiklus on Karja tänavalt eemale suunatud, muu liiklus jääb avatuks. Rakendatakse varasemalt kehtinud liikluskorraldust. Rootsituru ringtee suletakse ning Ehte tänavalt tulles peab andma teed Karja tänaval-Lossiplatsil liiklejatele.

Suvine liikluskorraldus kehtib 1. oktoobrini 2019.

Liikluskorraldus vanalinnas toob kaasa järgmised muudatused maakonna bussiliinide töös:

1. Karja, Ehte ja Okase muuseumi peatused suletakse.

2. Mihkli tänaval maja nr 3 juurde, Suur-Lossi tänaval maja nr 13 juurde ja Lahe tänaval maja nr 11 juurde tulevad ajutised peatused.

3. Maakonnaliinide nr 2, 2A (Holmi-Uuemõisa suund), nr 3 (Holmi-Ragn-Sells suund) ja nr 34, 34A (Holmi-Uuemõisa suund) marsruut on Holmi – Sadama – Suur-Lossi – Lahe – Mihkli – Posti.

Ühistranspordi muudatuste kohta on teave peatustes, riikliku ühistranspordiregistri veebilehel www.peatus.ee ja MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse kodulehel www.harjuytk.ee.