« Tagasi

Haapsalu Linnavalitsus korraldab kogumisringe ohtlikutele jäätmetele ja suurjäätmetele. Ohtlike jäätmete ring toimub 13. - 14. juunil ja suurjäätmete ring toimub 20. -21. juunil.

OHTLIKUD JÄÄTMED KOGUMISRINGI (avaneb klikates

Kogumisringidel võetakse vastu: Õlijäätmed (vedelad), õlifiltrid, ohtlike ainetega reostunud materjalid, päevavalguslambid, elavhõbedat sisaldavad jäätmed, ravimid, värvi-, laki-, liimi- ja lahustijäätmed, ohtlike ainete jääke sisaldav pakend, pliiakud, muud akud ning patareid ja väikeakud, kemikaalid, taimekaitsevahendid, ohtlikke osi sisaldavad jäätmed (televiisorid, monitorid, külmkapid).

Vastu ei võeta: autorehve, elektripliite jt. suure- ja väiksegabariidilisi kodumasinaid, mis ei sisalda ohtlikke jäätmeid.

SUURJÄÄTMED  KOGUMISRINGI (avaneb klikates)

Kogumisringidel võetakse vastu: jäätmed, mida kaalu või mahu tõttu ei ole võimalik paigutada kogumismahutisse, nagu mööbliesemed, vaibad, madratsid, kardinapuud, aknaraamid, kraanikausid jms.

Vastu ei võeta: ehitusjäätmeid, suuremõõtmelisi probleemtooteid nagu autoromud või nende osad (sealhulgas vanarehvid) ning elektri- ja elektroonikaseadmeid või nende jäätmeid (sealhulgas pesumasinad, telerid, külmkapid, elektripliidid) ja muid tootjavastutusega hõlmatud jäätmeid."

Kontakt ja info :

Remi Treier; remi.treier@haapsalulv.ee; Tel. 472 5313

Ailar Ladva;  ailar.ladva@haapsalulv.ee