« Tagasi

Liikluskorralduse muudatus Haapsalus alates 04.12.2021

Alates 04.detsembrist on Kiltsi tee Haapsalus liikluseks avatud ja ühistransport hakkab sõitma mööda oma tavapärast marsruuti. Ungru tee peatus asub jälle oma õigel kohal.

Posti tänava remondi jätkumine on edasilükatud kevadesse, kuid tänav jääb endiselt ühistranspordile suletuks ning bussid sõidavad ümbersõidumarsruudil.

Peatust Kultuurikeskus ei teenindata. Peatus Veetorni on viidud Kalda tänavale F.R.Kreutzwaldi tänava ristmiku juurde. Holmile suunduvate liinide (2, 2A, 34, 34A) tarvis on paigaldatud peatus „Kalda ajutine", mis Holmi suunal asub  Lahe ja Lühikese tänava ristmikul ning bussijaama suunal Kalda tänaval maja nr.12 juures.

  • Kesklinnast alustavad (või seal lõpetavad) maakonnaliinid nr. 10, 22, 26, 29, 33, 35, 35A ja 36 väljuvad Kalda peatusest ning sõidavad mööda Kalda tänavat oma marsruudile.
  • Linnaliin nr.1  (klikates avaneb skeem) alustab Kalda peatusest ja sõidab bussijaamani mööda Kalda tänavat. Peatust Turg teenindatakse ainult Kastani tänavale suunduvatel väljumistel. Teistel väljumistel on lähimaks peatuseks Haapsalu bussijaam.
  • Linnaliinid nr.2, 2A, 34 ja 34A  (klikates avaneb skeem) sõidavad Kalda tänava kaudu ja peatuvad peatuses „Kalda ajutine". Teenindamata jäävad peatused Kultuurikeskus, Kalda ja Okase muuseum.
  • Linnaliini nr.3 marsruut ei muutu.