Külavanemate kontaktid

Haeska küla

külavanem Vello Vichterpal, tel. +372 517 0572, e-post vello.vichterpal@mail.ee

külavanema asetäitja Margus Maripuu, tel. +372 525 8890, e-post margus_maripuu@yahoo.com

 

Puise ja Põgari-Sassi külad

Külavanem Ott Liivlaid, tel. +372 501 9914, e-post liivlaidott2@hot.ee

 

Kiideva ja Koidu  külad

Külavanem Sirli Olgo, tel. +372 5615 8443, e-post sirleen001@hotmail.ee

Külavanema asetäitja Jaanika Miller, tel. +372 5819 5117, e-post jaanikamiller@gmail.com

 

Allika küla

Külavanem Matis Trei, tel. +372 511 3188, e-post matis@serengeti.ee

Külavanema asetäitja Marek Pilvistu, tel. +372 511 0891, e-post marek.pilvistu@gmail.com

 

Suure-Ahli, Väike-Ahli, Metsaküla ja Varni külad

Külavanem Kairi Õunaid, tel. +372 5565 3943, e-post kairiantsve@gmail.com

 

Koheri küla

Külavanem Robi Kuusk, tel. +372 5557 4507, e-post robi.kuusk@yahoo.com

 

Kiviküla

Külavanem Katrin Päevakene, tel. +372 505 7730, e-post topurannaelu@gmail.com 

Mägari küla

Külavanem Reemet Sits, tel. +372 5656 7887, e-post a0257@hot.ee

Külavanema asetäitja Maris Viilma, tel +372 517 1494, e-post marisviilma@gmail.com

 

Pusku küla

Külavanem Svea Stamberg, tel. +372 5815 8957, e-post puskukula@gmail.com

Külavanema asetäitja Üllar Ruuse, e-post yllar67@gmail.com

 

Üsse, Tammiku ja Laheva  külad

Külavanem Viive Pärna, tel. +372 5392 6920, e-post viiveparna@gmail.com

Külavanema asetäitja Arvi Pärna, tel. +372 5667 9495

 

Võnnu ja Rummu  külad

Külavanem Age Teppan, tel. +372 5568 8113, e-post rummuvonnu@gmail.com

Külavanema asetäitja Kristi Sadulsepp, tel. +372 5552 4774, e-post rummuvonnu@gmail.com