Karja Kinnisvara kodukohvik

Tutvu täpsemalt: https://www.facebook.com/events/575893041144975?ref=newsfeed

Karja 1, Haapsalu (kui ilm on väga ilus, siis on ka hoov avatud)

Karja Kinnisvara kodukohviku perenaine Annely on väga pikaajalise kinnisvara kogemusega maakler, kellele lisaks oma tööle, meeldib väga nautida head sööki, veini ja ka muusikat. Sestap ootabki ta Sind külla oma Karja Kinnisvara kodukohvikusse, mis asub endises apteegihoones, mille mõnusalt ajaloolise apteegihõngu juurdes sobivad ideaalselt lihtsad vahemerehõngulised söögid, Carpe Viniumi veinid ja veinipokkeri mäng ning Paul-Kristjani muusika!

Päikselise ilma korral saab maitseelamust nautida ka Linnuse müüriäärses privaatses hoovis, kus on ka väike mängunurk kõige pisematele kohviku külalistele! Väikestele kohviku külastajatele on võimalik kaasa osta T-särgi trükkimise komplektid, mis on eeltellimuse korral erihinnaga 18€. Anna oma soovist kindlasti eelnevalt teada veidekerly@gmail.com, kuna komplekte jagub vaib kiirematele. 

Karja Kinnisvara kohvikus saab lisaks söögile, joogile ja muusikale, tulla küsima ja rääkima kinnisvarateemadel. Kohvikus teenindab sellel päeval lisaks maaklerist kohviku perenaisele ja tema perele - Andres, Kermo, Kerly ja Indrek veel üks  kauaaegse kogemusega kinnisvaramaakler, Marge.

Mis on veinipokker ja kuidas saaks sellest osa?!

Veinipokker on lõbus, kaasakiskuv ja hariv mäng, mille käigus on võimalik selgeks teha, mis vahe siis ikkagi on Sauvignon Blanci`l ja Chardonnay`l. Ja mis asi see Sangiovese veel on?!
Mäng algab sissejuhatusega veinimaailma, kus mängu läbiviija tutvustab imelist aroomide ja maitsete maailma, õpetab veini maitsma ja erinevatel lõhnadel ja maitsetel vahet tegema. Tutvustab enamtuntud viinamarja sorte. Siis hakatakse mängima Veinipokkerit. Mängu käigus saavad mängijad pimedegustatsiooni korras õpitud veine proovida ja peavad ära arvama, mis oli mis. Pokkerile omaselt tehakse õigetele kaartidele panuseid, kaotajaid ei ole! On vaid võitjad!

1.mäng algab kell 17:00, millest saab osa võtta kuni 12 mängijat, hind 15€/inimene (sisaldab veine ja väikest suupistet). Veinipokker osalemiseks tuleb ennast registreerida hiljemalt sama päeva lõunaks kohviku perenaisele SMS või meili saatmisega.

 Meie kohvikupäeva muusik, Paul-Kristjan on laulja & kitarrist, rändur & kohvilähker.
Oma lood on ta rännuteel üles korjanud või Hiiumaal kaunist loodusest inspireeritult muusikasse pannud.
Tema repertuaarist tuleb nii Rokk, kantri, blues segu, mis siis mõnusas akustilises võtmes helisevad imeilusasti. Eks päriselt saate helipildist siis alles sotti, kui ise kuulama tulla.
Muusikaga on Paul tegelenud poole oma elust ja esinenud palju nii Eestis, kui ka väljamaal.

Kohviku külastajad saavad parkida Lossiplatsil, Lossiplats 1

Kontakt:
Kohvikupidaja, maakler Annely Sermat
annely@karjakv.ee, +372 513 5163