« Tagasi

ÕPETAJATE TUNNUSTAMINE

Juba seitsmendat korda jagab Haridus- ja Teadusministeerium haridustöötajatele ja hariduse toetajatele tunnustust pidulikul galal "Eestimaa õpib ja tänab". Aasta õpetaja gala "Eestimaa õpib ja tänab" on haridusvaldkonna aasta tippsündmus, mille eesmärk on riiklikul tasemel tõsta esile haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kes panustavad noorte heasse käekäiku ning kelle töö on teistele eeskujuks.

Kandidaate saab esitada ministeeriumi veebilehel www.hm.ee/gala  11. märtsist kuni 18. aprillini kokku kolmeteistkümnes kategoorias. Auhinnafondi kogumaht on enam kui 155 000 eurot.

Sel aastal on üheks aasta õpetaja konkursi kategooriaks eelmisel aastal esimest korda toimunud aasta kooli konkurss, mille eesmärk on näidata kooli loovas ja lõbusas võtmes, kus tegutsetakse ühiselt ka õppetöö väliselt, hinnatakse koostööd ning kus valitsevad üksteist toetavad suhted. Eesti parim üldhariduskool selgub žürii ja rahvahääletuse tulemusel ning kuulutatakse välja 31. mail Terevisiooni erisaates.

Lääne maakond tunnustab lisaks „aastate õpetajat"

Eesmärk on selgitada välja Läänemaal asuvate haridusasutuste parimad pedagoogid, kelle pikaajaline töö ja isiklik eeskuju on aidanud oluliselt kaasa laste ja noorte mitmekülgsele arendamisele ning mõjutanud Läänemaa või Eesti hariduselu.   

 

Rohkem infot saate: https://laanemaa.ee/aasta-opetaja/ ja www.hm.ee/gala