Häirenuputeenus

Haapsalu Linnavalitsus ja Haapsalu Sotsiaalmaja koostöös sotsiaalse ettevõttega Meditech Estonia kavandavad uue teenuse käivitamist Haapsalu linnas.

Häirenupu teenus

Häirenupu teenus koosneb häirenupust ja hoolekandetelefonist. Hoolekandetelefon paigaldatakse kodus kesksele kohale ning häirenupp kas käele nagu käekell või kaela.

Ohuolukorras häirenupule vajutades võtab valvesüsteem ühendust ööpäev läbi töötava Medi kõnekeskusega. Kõnekeskus suhtleb abivajajaga valveseadme vahendusel, selgitab välja häire põhjuse ja seejärel organiseerib abi teavitades juhtunust abivajaja usaldusisikuid (sugulast, hooldajat, naabrit vm), vajadusel kutsub välja kiirabi, päästeameti või politsei. Kõnekeskus on ööpäevaringselt valmis lahendama abivajajal tekkinud probleemi. Häirenupp töötab valveseadmest kuni 150 meetri raadiuses. Teenus on kasutajale tasuline.

Häirenupp võib päästa teie või teie lähedase inimese elu!

Lisainfo: www.medi.ee

Uue teenuse kavandamisel ootame infot inimeste kohta, kes võiksid vajada häirenupu teenust.

Palun võtke ühendust või andke teada oma lähedasest Haapsalu Sotsiaalmaja telefonil 4735066.

 

Koduandur kingib meelerahu!

Koduandur on juhtmevaba liikumisandur, mis registreerib inimese liikumised ning toatemperatuuri. Järsk temperatuurimuutus või liikumatus võib viidata juhtunud õnnetusele ning tänu Koduandurile saadetakse kontaktisikule sms, kui lähedase liikumisrütmis on midagi ebatavalist.
Anduri kasutamiseks ei pea kodus olema internetiühendust - see on vajalik vaid kontaktisikul, et liikumiste rütmi infosüsteemist vaadelda.
Kõrge iga, toimetulemisraskus, dementsus ja puue on vaid mõned näited, kus Koduandur suureks abiks on.
Koduanduri hindade ja lisainfoga saab tutvuda kodulehel https://koduandur.ee/
Tellimiseks kirjuta meile tarmo@koduandur.ee.