Aljaste pesa KODUKOHVIK - südamega tehtud

12.-13. augustil 2023 Uue-Kööba talus, Mägari külas, Haapsalus

Tere tulemast Aljaste pesasse, mille suguvõsa juured toimetavad Läänemaal juba

 vähemasti keskajast saati! Kutsume teid kodukohvikusse, kus saate tunda end sama mõnusalt nagu päris oma pesas. Saabujaid võtavad vastu meie perekonna 3 generatsiooni ning koduõu on täis naeru, head toitu ja loomulikult lubame toredat seltskonda.

Nii mitmekülgne nagu on meie pere, leidub ka Aljaste pesa kodukohvikus meelehead kõigile - lastele, täiskasvanutele ja isegi lemmikloomadele (jah, me lubame külla ka lemmikloomi - juhul muidugi kui nad meie püsielanikest kass Sanderi ja koer Tuutuga sõbralikud on). Rikkaliku menüüga lubame pakkuda igaühele midagi, mis rõõmustab - nii toitu kui jooki, soolast kui magusat, sooja kui külma ja mulliga kui mullita. 

Meie pererahvas tervitab teid oma kodukohvikus sama palavalt kui otse pannilt tulevad minipannkoogid, memme maitsvad KOOGID, mahlased BURGERID ja vanaisa marinaadis GRILL, mis meie menüüs laste lemmikutest JÄÄTISE, SUHKTUVATI ja kõige muu kõrval koha kindlasti sisse võtavad.

Niisiis, kas oled valmis kogema midagi vahvat ja toredat? Tule külla Aljaste pesa kodukohvikusse ja lase meil end kostitada tõeliselt mõnusa kohvikuelamusega.

12 AUGUST - LAUPÄEV

  • 10:00 - 20:00 kohvik külalistele avatud

13 AUGUST - PÜHAPÄEV

  • 10:00 - 17:00 kohvik avatud kõigile külalistele
  • 17:00 - 18:00 kogunemine kontserdiks
  • 18:00 - 19:00 kontsert MARI JÜRJENS (lisainfo SIIN)
  • 19:00 - 20:00 kohvik avatud

Aljaste pesa KODUKOHVIKU sündmus Facebookis (tegevused, menüü, detailne ajakava, muu lisainfo): https://fb.me/e/viZNeXk4

Aljaste pesa KODUKOHVIKU link Facebookis SIIN: https://fb.me/e/viZNeXk4

Kontakt:
Birgit Aljaste,
 
birgitaljaste@gmail.com,
5373 8733