Haapsalu Linnavolikogu esimeheks ja aseesimeheks valitute nimekiri

30.05.16

Haapsalu Linnavolikogu

esimeheks ja aseesimeheks valitute nimekiri

 

I koosseis 1993–1996

Esimees                      Ülo Uluots                                         28.10.1993–01.11.1996

Aseesimees                 Tiit Beeren                                        12.11.1993–21.06.1995

                                   Kaarel Kabin                                                21.06.1995–01.11.1996

II koosseis 1996–1999

Esimees                      Ülo Uluots                                         01.11.1996–18.07.1997

                                   Andres Lipstok                                 26.09.1997–29.10.1999

Aseesimees                 Kaarel Kabin                                                15.11.1996–29.10.1999

III koosseis 1999–2002

Esimees                      Andres Lipstok                                29.10.1999–04.11.2002

Aseesimees                 Kalju Aigro                                      05.11.1999–04.11.2002

IV koosseis 2002–2005

Esimees                      Andres Ammas                                04.11.2002–26.10.2005

Aseesimees                 Arder Väli                                        04.11.2002–26.10.2005

V koosseis 2005–2009

Esimees                      Arder Väli                                        26.10.2005–28.03.2008

                                   Andreas Rahuvarm                         28.03.2008–26.10.2009

Aseesimees                 Kalju Aigro                                      26.10.2005–26.10.2009

VI koosseis 2009–2013

Esimees                      Jaanus Karilaid                                26.10.2009–30.10.2013

Aseesimees                 Kalju Aigro                                      26.10.2009–30.10.2013

VII koosseis 2013–2017

Esimees                      Jaanus Karilaid                                30.10.2013–28.04.2015

                                   Andreas Rahuvarm                         29.05.2015–

Aseesimees                 Kalju Aigro                                      30.10.2013–

Toimetaja: TÕNU PARBUS