Värviline Haapsalu

4.03.14

Konkursi läbiviimise eesmärgiks on Haapsalu linna ilme parandamine ning majaomanike ergutamine hoonete, samuti nende juurde kuuluvate piirete korrastamisele ja värvimisele.
Konkursil osalejatel on võimalus osta hoone välisvärvimiseks vajalikke värve soodushinnaga firmadelt, kellel on linnavalitsusega vastav kokkulepe.

Värviline Haapsalu 2006

Preemiad

Suur-Liiva 16 - Tiina Tammik
Koidula 26 - Jüri Heringas
Uus- Sadama 11 - Marje Rohtla
Karja 5 - Aivar Kroon
Jalaka 45 - Irina Mättikas
Mihkli 6 - Hilja Kuusepuu
Õpetaja 43 - Valter Saareväli
Koidula 22 - Kristi Mustkivi, Toivo Birk
Kalevi 4 - Anne Reintal

Värviline Haapsalu 2004

Preemiad

Võnnu 2 - Liivia Leðkin
Jaani 6 - Merike Viita
Võnnu 38 - Jüri Kreek
Tamme 29 - Tiit Käärt
Toominga 2 - Eliko Notton 
Lahe 5 - Mart Kalda
Tallinna mnt 10 - Robert Haossar

Värviline Haapsalu 2003

Peapreemia 

Lai 3 - Ivi Õunapuu

Preemiad

Võnnu 30 - Vaike Heinsoo 
Koidu 5 - Marta Kumari 
Õpetaja 22 - Peeter Pajumaa
Pihlaka 5 - Tiina Kallas

Eripreemiad

Karja 24 - Evald Okas
Metsa 14 - Herbert-August Pajus
Staadioni 26 - Laine Küttim
Kalevi 28 - Vilma Põld

Äramärgitud

Saare 14 - Valve Kadanik
Õpetaja 49 - Senja Repnau
Karja 22 - Jaan Koplik
Haava 9a - Erna Rohumägi

Värviline Haapsalu 2002

Preemiad

Jalaka 66 - Kaarel Kalberg 
Väike-Liiva 3a - Kalju Olesk  
Raudtee 22 -Varje Aavik  
Tallinna mnt 43 - Ruth Kampmann 
Tallinna mnt 32a - Johannes Hepner  
Tamme 20 - Oskar Lest  
Niine 24 - Voldemar Valker  
Kuuse 9 - Tiit Aedmäe   
Kuuse 11 - Janek Läänerand  
Metsa 63 - Edgar Aido 
Uus 17 - Karin Saarna (poole maja omanik) 
Posti 8 - Einar-Richard Hamberg  
Holmi-Kallas - August Lepasaar 
Sadama 17 - Ilse Tamme 
Tamme 35 - Naima Kaarma 
Suur-Lossi 1- EELK Püha Johannese Kogudus

Eripreemiad

Tallinna mnt 52 - Angeliina Schwindt ja Argo Kuldmeri 
Koidu 12 - Laine Rand

Värviline Haapsalu 2001

Peapreemiad

Kalda 43 - Jüri Titov
Metsa 17 - Epp Mitt

Preemiad

Väike-Viigi 10 - Luule Sander
Endla 15 - Jüri Saar
Saare 23 - Enn Proosväli
Uus 23 - Heino Suu
Niine 22 - Rein Saar
Lembitu 5 - Ülle Ehala
Tallinna mnt 25 - Taavi Käsk

Eripreemiad

Tallinna mnt 6a - Irene Trik
Saare 21 - Endel Hoop
Sadama 5 - Hendrik Juhani Kallio
Väike-Lossi 3 - Läänemaa Aianduse ja Mesinduse Selts

 

Toimetaja: TÕNU PARBUS