« Tagasi

Haapsalu Linnavalitsus soovib leida catering teenuse osutajat 22.02.2019 vabariigi aastapäevale pühendatud vastuvõtule.

Pakkumise esitamise tähtaeg: 8.02.2019 kell 12.00.

Toimumiskoht: Haapsalu kultuurikeskus.

Pakkumised palume esitada vastavalt järgnevale kirjeldusele digitaalallkirjastatult e-posti aadressile teele.jurtom@haapsalulv.ee

Ootame menüü koostamisel pakkumist, mis oleks mõeldud 550 inimese toitlustamiseks. Menüü osas eelistame võimalusel eestimaist toorainet.  Menüü peaks sisaldama erinevaid suupisteid – soolaseid ja magusaid ning toite, mida on hea käest süüa ning arvestada tuleks ka taimetoitlastega. Magustoidu osas ootame pidulikku torti ning kohvi ja teed. Pakkumine peab sisaldama ka tervitusjooki vahuveini näol ja külalise kohta pokaal valget ja punast veini, lisaks ka mittealkohoolset jooki.

Pakkumine peab sisaldama lisaks toidule ja joogile ka teenindust ning vajalikku inventari mööbli- püstijalalauad, laudlinade ja lauakaunistuste näol. Ootame, et toitlustus toimuks buffet-stiilis ja toidud oleksid tähistatud menüü kaartidega. Teenindajad teenindavad külalisi ja pakuvad õhtujooksul kandikutel suupisteid ja jooke.

Hankijal on õigus peale pakkumuste tegemist pidada pakkujatega täpsustavaid läbirääkimisi pakkumuses toodud menüü (sh joogivalik), teenindamise ja hinna suhtes.

Lisainfo:

Teele Jurtom
kultuurispetsialist
Haapsalu Linnavalitsus
tel: 51971334
e.post: teele.jurtom@haapsalulv.ee