Ametikoht Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Aselinnapea Peeter Vikman   472 5307, 5218551 peeter.vikman@haapsalulv.ee E-R
Majandus- ja taristunõunik Sirli Vaksmann Ametijuhend

472 5323,
588 38892

Sirli.vaksmann@haapsalulv.ee E-R
Ehitusnõunik Aivar Sein Ametijuhend 472 5351, 5229962 aivar.sein@haapsalulv.ee E-R kokkuleppel
Linnakeskkonnanõunik Ailar Ladva Ametijuhend 472 4449, 54501280 ailar.ladva@haapsalulv.ee E-R
Linnaarhitekt Anu Joost Ametijuhend 472 5316,
529 8117
anu.joost@haapsalulv.ee E-R kokkukleppel
Linnavara spetsialist Madis Raudsepp Ametijuhend 472 5311,
534 45699
madis.raudsepp@haapsalulv.ee E-R
Ehitusjärelvalve spetsialist Tõnu Tammesalu Ametijuhend 472 5349,
566 55909
tonu.tammesalu@haapsalulv.ee E-R