Linnakantselei

 

Tarbijakaitse küsimustes vastuvõtt iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 10.00-16.00.
Vaata lisaks Tarbijakaitseameti kodulehelt.

Ametikoht

Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Linnasekretär Erko Kalev Ametijuhend

472 5305,
510 9973

erko.kalev{ätt}haapsalulv.ee E-R 13-15
Jurist Kadi Saviir Ametijuhend 472 5315 kadi.saviir{ätt}haapsalulv.ee E-R
Avalike- ja välissuhete nõunik Tõnu Parbus Ametijuhend

472 5345,
530 00042

tonu.parbus{ätt}haapsalulv.ee E-R
Sekretär-referent Eva Unt Ametijuhend 472 5300 eva.unt{ätt}haapsalulv.ee E-R
Linnakantselei spetsialist Kaire Viiluste Ametijuhend 472 5325 kaire.viiluste{ätt}haapsalulv.ee E-R
Perekonnaseisutoimingute spetsialist Liilia Tormis Ametijuhend 472 5670 liilia.tormis{ätt}haapsalulv.ee

E-N 9.00-12.00

ja 14.00-16.30

R 9.30-12.00

Perekonnaseisutoimingute spetsialist Ethel Suurküla Ametijuhend 472 5671 ethel.suurkula{ätt}haapsalulv.ee E-R
Arhivaar Marina Kallas Ametijuhend 472 5319 marina.kallas{ätt}haapsalulv.ee E-R
Infotehnoloog Aimar Lints Ametijuhend

472 5333,
522 6852

aimar.lints{ätt}haapsalulv.ee E-R
Infotehnoloog Maarja Pärnpuu Ametijuhend 472 5333 maarja.parnpuu{ätt}haapsalulv.ee E-R
Haldusspetsialist Liina Salus Ametijuhend 472 5329 liina.salus{ätt}haapsalulv.ee E-R
Haldusspetsialist majahoidja Gennadi Käärt Ametijuhend 472 5348 gennadi.kaart{ätt}haapsalulv.ee E-R
 
 

Linnavolikogu kantselei

Ametikoht Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Volikogu nõunik Anneli Nõupuu Ametijuhend

472 5331,
538 95052

anneli.noupuu{ätt}haapsalulv.ee E-R
 
 

Sotsiaalosakond

Ametikoht Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Aselinnapea Kaja Rootare   472 5314, 58867774 kaja.rootare{ätt}haapsalulv.ee E-R kokkuleppel
Sotsiaalnõunik Krista Levina

Ametijuhend

472 5324 krista.levina{ätt}haapsalulv.ee

E,K,N 9-12,
13-16 

Sotsiaaltöö spestialist Kaidi Jõgisaar Ametijuhend 472 5336 kaidi.jogisaar{ätt}haapsalulv.ee E,K,N 9-12, 13-16 
Sotsiaaltöö spetsialist Triinu-Liis Reinesberg    47 25 338  triinu-liis.reinesberg{ätt}haapsalulv.ee E,K,N 9-12, 13-16 
Lastekaitse spetsialist Külli Sööt Ametijuhend

472 5337,   
512 4019

kylli.soot{ätt}haapsalulv.ee E-R
Lastekaitse spetsialist Mari Raudsepp Ametijuhend 472 5327 mari.raudsepp{ätt}haapsalulv.ee E-R

Lastehoolekande 
spetsialist

Kaasi Almers Ametijuhend

472 5350, 
566 96420

kaasi.almers{ätt}haapsalulv.ee E-R
Lasteaia eripedagoog Karin Truu Ametijuhend     E-R
Kooli psühholoog Liis Toom Ametijuhend     E-R
Logopeed Eve Kabin Ametijuhend     E-R
 

Maa- ja planeerimisosakond

Ametikoht Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Aselinnapea Helen Rammu  

472 4447,
529 1959

helen.rammu{ätt}haapsalulv.ee E-R 13-14
Maanõunik Anu Ulm Ametijuhend

472 5312,
534 04776

anu.ulm{ätt}haapsalulv.ee E R kokkuleppel
Maaspetsialist Marju Kohtring Ametijuhend 472 5322 marju.kohtring{ätt}haapsalulv.ee E-R
Linnageodeet Peep Aedviir Ametijuhend

472 5335,
530 07008

peep.aedviir{ätt}haapsalulv.ee E-R
Arenguspetsialist Ülla Paras Ametijuhend 472 5346,
534 62673
ulla.paras{ätt}haapsalulv.ee E-R
Keskkonnaspetsialist Remi Treier Ametijuhend 472 5313,
519 13630
remi.treier{ätt}haapsalulv.ee E-R

 

Ehitus- ja linnakeskkonnaosakond

Ametikoht Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Aselinnapea Peeter Vikman   472 5307, 5218551 peeter.vikman{ätt}haapsalulv.ee E-R
Majandus- ja taristunõunik Sirli Vaksmann Ametijuhend

472 5323,
588 38892

Sirli.vaksmann{ätt}haapsalulv.ee E-R
Ehitusnõunik Aivar Sein Ametijuhend 472 5351, 5229962 aivar.sein{ätt}haapsalulv.ee E-R kokkuleppel
Linnakeskkonnanõunik Ailar Ladva Ametijuhend 472 4449, 54501280 ailar.ladva{ätt}haapsalulv.ee E-R
Linnaarhitekt Anu Joost Ametijuhend 472 5316,
529 8117
anu.joost{ätt}haapsalulv.ee E-R kokkukleppel
Linnavara spetsialist Madis Raudsepp Ametijuhend 472 5311,
534 45699
madis.raudsepp{ätt}haapsalulv.ee E-R
Ehitusjärelvalve spetsialist Tõnu Tammesalu Ametijuhend 472 5349,
566 55909
tonu.tammesalu{ätt}haapsalulv.ee E-R

Haridus- ja kultuuriosakond

Ametikoht Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Aselinnapea Liina Põld  

472 5308,
524 0318

liina.pold{ätt}haapsalulv.ee E-R
Haridusnõunik Mari-Epp Täht Ametijuhend

472 5306, 
565 62456

mari-epp.taht{ätt}haapsalulv.ee E-R
Kultuurispetsialist Teele Jurtom Ametijuhend

472 5302,
519 71334

teele.jurtom{ätt}haapsalulv.ee E-R
Kogukonnatöö spetsialist Maire Vilbas Ametijuhend 5 068 710 maire.vilbas{ätt}haapsalulv.ee E-R
Noorsootöö spetsialist Urve Sarapik Ametijuhend

472 4454, 
521 1474

urve.sarapik{ätt}haapsalulv.ee E-R
Sporditöö spetsialist Eveli Maripuu Ametijuhend

472 5352, 
540 05235

eveli.maripuu{ätt}haapsalulv.ee E-R
Toitlustusjuht Janne Lepp Ametijuhend

472 5344, 
530 27925

janne.lepp{ätt}haapsalulv.ee E-R
Toitlustusjuhi assistent Katrin Saar Ametijuhend

472 5317, 
528 1482

katrin.saar{ätt}haapsalulv.ee E-R

Finantsosakond

Ametikoht Nimi Ametijuhend Kontakttelefon E-post Vastuvõtt
Finantsjuht Martin Schwindt Ametijuhend

472 5309,
518 4777

martin.schwindt{ätt}haapsalulv.ee E-R
Pearaamatupidaja Lea Tammsalu Ametijuhend

472 5320,
534 41056

lea.tammsalu{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja-personalispetsialist Iivi Salus Ametijuhend 472 5339 iivi.salus{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja Endla Suurküla Ametijuhend 472 5330 endla.suurkula{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja Tiiu Orro Ametijuhend 472 4452 tiiu.orro{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja Maret Limmer Ametijuhend 472 5340 maret.limmer{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja Sirje Loodma Ametijuhend 472 5342 sirje.loodma{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja Ethel Suurküla Ametijuhend 472 5318 ethel.suurkula{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja Ene Merendi Ametijuhend 472 5341 ene.merendi{ätt}haapsalulv.ee E-R
Raamatupidaja Eva Palm Ametijuhend 472 5343 eva.palm{ätt}haapsalulv.ee E-R