Haapsalu Linnavolikogu 7. koosseis

13.06.17

 

 

 

                                                                             

Haapsalu Linnavolikogu esimees
Andreas Rahuvarm
andreas.rahuvarm@haapsalulv.ee
5650 4692

Vastuvõtule registreerib volikogu kantselei juhataja Elvi Puda tel 472 5331 või volikogu@haapsalulv.ee
https://www.haapsalu.ee/documents/377453/0/aigro.jpg/7d62bcd1-61eb-4e74-80bd-d01d0a7a6bc8?t=1425973941149

Linnavolikogu aseesimees
Kalju Aigro

kalju@atelekter.ee
506 5355

Volikogu liikmed
1. AIGRO, Kalju - Reformierakond
2. DANILOV, Ingrid - IRL
3. KALDAS, Heli - SDE
4. KALM, Ülo - Reformierakond
5. LEPP, Riho- Reformierakond
6. LUNEV, Raimond - IRL
7. LÕPS, Alo - Reformierakond
8. MAISALU, Valdo - SDE
9. MOOR, Tiit - Keskerakond
10. MÄESALU, Merle - IRL
11. PADAMA, Vladimir - Keskerakond
12. RAHUVARM, Andreas - Keskerakond
13. SAAREVÄLI, Siim - Reformierakond
14. SAAREVÄLI, Sulev - Reformierakond
15. SAARSOO, Helle - Keskerakond
16. SEPPI, Mati - Reformierakond
17. SOMMERMANN, Juliana - Keskerakond
18. SOOL, Heikki - Keskerakond
19. TŠEREPANOV, Andrei - IRL
20. VELBRE, Riima - Keskerakond
21. VÄLI, Lauri - Reformierakond
 

Volikogu juhatus
1. Andreas Rahuvarm - volikogu esimees
2. Kalju Aigro - volikogu aseesimees
3. Mati Seppi - Reformierakonna fraktsiooni esimees
4. Riima Velbre - Keskerakonna fraktsiooni esimees
5. Alo Lõps - eelarve- ja rahanduskomisjoni esimees
6. Merle Mäesalu - IRL-i fraktsiooni esimees
7. Heikki Sool - haridus- ja kultuurikomisjoni esimees
8. Lauri Väli - planeeringu- ja kommunaalkomisjoni esimees
9. Helle Saarsoo - sotsiaal- ja õiguskomisjoni esimees
10. Valdo Maisalu - revisjonikomisjoni esimees

Eelarve- ja rahanduskomisjon
1. Alo Lõps - esimees, 5818 9731, alo.lops@haapsalulv.ee
2. Siim Saareväli - aseesimees, 518 2706, siim@apslund.ee
3. Heli Kaldas - liige, 5341 4882, heli.kaldas@tlu.ee
4. Raimond Lunev - liige, 505 3016, raimond@hty.ee

Haridus- ja kultuurikomisjon
1. Heikki Sool - esimees, 520 5204, heikki.sool@gmail.com
2. Üli Kalm - aseesimees, 523 1824, ylo.kalm@gmail.com
3. Merle Mäesalu - liige, 517 1704, merle.maesalu@gmail.com
4. Sulev Saareväli - liige, 504 5493, sulev@esttrans.ee

Planeeringu- ja kommunaalkomisjon
1. Lauri Väli - esimees, 510 9304, lauri.vali@eesti.ee
2. Andrei Tšerepanov - aseesimees, 512 9636, andrei@fixum.ee
3. Tiit Moor - liige, 514 4791, tiit.moor@gmail.com
4. Kalju Aigro - liige, 506 5355, kalju@atelekter.ee

Sotsiaal- ja õiguskomisjon
1. Helle Saarsoo - esimees, 514 6607, helle.saarsoo@gmail.com
2. Ingrid Danilov - aseesimees, 503 0307, ingrid.danilov@hkhk.edu.ee
3. Juliana Sommermann - liige, 552 9710, julianasommermann@hotmail.com
4. Mati Seppi - liige, 518 7748, seppi.mati@gmail.com
5. Vladimir Padama - liige, 528 4238, vladimirpadama@hot.ee

Revisjonikomisjon
1. Valdo Maisalu - esimees, maisalu@hot.ee
2. Riho Lepp - aseesimees,5341 0916, riho.lepp@gmail.com
3. Riima Velbre - liige, 5564 1604, riima.velbre@haapsalulv.ee
4. Anne Valmet - liige, auditikomitee ekspert, 5380 3836

Posti tn 34, 90504 HAAPSALU
registrikood 75012802
a/a nr 10602002434004

 

   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

                                                             

                                                             

 

                                         

 

Toimetaja: TÕNU PARBUS