Linnavolikogu koosseis

Haapsalu Linnavolikogu 7. koosseis, 21 volikogu liiget

AIGRO, Kalju - Reformierakonna fraktsioon
DANILOV, Ingrid - IRL-i fraktsioon
KALDAS, Heli - SDE, volikogu asendusliige alates 22.05.2015
KALM, Ülo - Reformierakonna fraktsioon
KARILAID, Jaanus - Keskerakonna fraktsioon - volitused peatatud alates 27.04.2015
KOROPETS, Natalia - Keskerakonna fraktsioon
LEPP, Riho- Reformierakonna fraktsioon
LUIK, Lauri - Reformierakond - volitused peatatud alates 25.10.2013
LUNEV, Raimond - IRL-i fraktsioon
LÕPS, Alo - Reformierakonna frakltsioon - volikogu asendusliige alates 07.11.2013
MAISALU, Valdo - SDE
MOOR, Tiit - IRL; alates 27.02.2015 Keskerakonna fraktsioon
MÄESALU, Merle - IRL-i fraktsioon
PADAMA, Vladimir - Keskerakonna fraktsioon - volikogu asendusliige alates 28.04.2015
PARBUS, Tõnu - Reformierakond - volikogu asendusliige alates 26.10.2013. Kustutatud volikogu nimekirjastal 11.11.2013.
RAHUVARM, Andreas - Keskerakonna fraktsioon
SAAREVÄLI, Siim - Reformierakonna fraktsioon
SAAREVÄLI, Sulev - Reformierakonna fraktsioon
SAARSOO, Helle - Keskerakonna fraktsioon
SEPPI, Mati - Reformierakonna fraktsioon
SOMMERMANN, Juliana - Keskerakonna fraktsioon - volikogu asendusliige alates 07.11.2013
SOOL, Heikki - Keskerakonna fraktsioon
SUKLES, Urmas - Reformierakond - volitused peatatud alatess 07.11.2013
TŠEREPANOV, Andrei - IRL-i fraktsioon
TUULBERG, Heinar - SDE, volitused ennetähtaegselt lõppenud alates 21.05.2015
VIKMAN, Peeter - Keskerakond - volitused peatatud alates 07.11.2013
VÄLI, Lauri - Reformierakonna fraktsioon - volikogu asendusliige alates 11.11.2013