> Ametlik > Linnavalitsus > Koosseis
Linnavalitsuse liikmed
linnapea
Urmas Sukles
telefon: 472 5301 ; 502 4529
vastuvõtt: E 13-14
e-mail: Urmas.Sukles@haapsalulv.ee
aselinnapea
Peeter Vikman
telefon: 472 5307 ; 521 8551
vastuvõtt: T 10-12
e-mail: Peeter.Vikman@haapsalulv.ee
aselinnapea
Kaja Rootare
telefon: 4725314; 58867774
e-mail: kaja.rootare@haapsalulv.ee
aselinnapea
Liina Põld
telefon: 5240318; 4725308
e-mail: liina.pold@haapsalulv.ee

Kantselei
linnasekretär
Erko Kalev
telefon: 472 5305 ; 510 9973
vastuvõtt: E 13-15
e-mail: Erko.Kalev@haapsalulv.ee
IT-spetsialist
Aimar Lints
telefon: 5226852
e-mail: aimar.lints@haapsalulv.ee
sekretär
Eva Unt
telefon: 472 5300
e-mail: hlv@haapsalulv.ee
avalike suhete spetsialist
Tõnu Parbus
telefon: 472 5345; 530 00042
e-mail: tonu.parbus@haapsalulv.ee
avalike suhete spetsialist
Maire Uusen (lapsehoolduspuhkusel)
telefon:
spetsialist-registripidaja
Einar Luik
telefon: 472 5317
vastuvõtt: E 9 - 11; N 14 - 16
e-mail: Einar.Luik@haapsalulv.ee
spetsialist
Maret Zeemann
telefon: 472 5325
vastuvõtt: T, K, N 9 - 11, 14 - 16
e-mail: Maret.Zeemann@haapsalulv.ee
arhivaar
Marina Kallas
telefon: 472 5319
e-mail: Marina.Kallas@haapsalulv.ee
haldusspetsialist
Helle Palm
telefon: 472 5329 ; 53479753
e-mail: Helle.Palm@haapsalulv.ee
Haldusspetsialist-majahoidja
Gennadi Käärt
telefon: 472 5348; 5203551
e-mail: Gennadi.Kaart@haapsalulv.ee

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond
puuetega isikute kaitse spetsialist
Krista Levina
telefon: 4725324
e-mail: krista.levina@haapsalulv.ee
lastekaitse peaspetsialist
Külli Sööt
telefon: 4725337; 5124019
vastuvõtt: Vastuvõtt E, K, N 9 – 12, 13 – 16; T 9 – 12
e-mail: kylli.soot@haapsalulv.ee
sotsiaaltoetuste spetsialist
Kaidi Jõgisaar
telefon: 4725336
e-mail: Kaidi.Jogisaar@haapsalulv.ee
lastehoolekande spetsialist
Kille Alterman
telefon: 472 5350
vastuvõtt: E; K; N 9-12 ja 13-16 T 9-12
e-mail: kille.alterman@haapsalulv.ee

Haridusosakond
Haridusosakonna juhataja
Mari-Epp Täht
telefon: 472 5306 ; 565 62456
e-mail: Mari-epp.Taht@haapsalulv.ee
kultuurijuht (lapsehoolduspuhkusel)
Anne Andrejev
telefon: 472 5315; 534 22901
e-mail: Anne.Andrejev@haapsalulv.ee
hariduse peaspetsialist
Piret Luik
telefon: 472 5303 ; 5039345
e-mail: Piret.Luik@haapsalulv.ee

Linnakeskkonna osakond
juhataja
Krista Vilta
telefon: 472 5323 ; 5288438
e-mail: Krista.Vilta@haapsalulv.ee
spetsialist
Eha Kallaste
telefon: 472 5313 ; 5097936
e-mail: Eha.Kallaste@haapsalulv.ee

Ehitus- ja planeerimisosakond
juhataja
Reimo Reimer (lapsehoolduspuhkusel)
telefon: 472 5351 ; 56694212
vastuvõtt: Detsembris 2, 9 ja 16 kuupäev kell 10-12
e-mail: Reimo.Reimer@haapsalulv.ee
ehitusjärelvalve spetsialist
Tõnu Tammesalu
telefon: 4725349; 56655909
e-mail: tonu.tammesalu@haapsalulv.ee
linnavara peaspetsialist
Madis Raudsepp
telefon: 472 5311; 53 44 56 99
e-mail: Madis.Raudsepp@haapsalulv.ee
linnaarhitekt
Anu Joost
telefon: 472 5316 ; 5298117
vastuvõtt: T 9 - 12
e-mail: Anu.Joost@haapsalulv.ee
linnaarengu ja muinsuskaitse peaspetsialist
telefon: 472 5327
arendustöö spetsialist
Ülla Paras
telefon: 472 5346; 53462673
e-mail: ulla.paras@haapsalulv.ee

Maakorraldusosakond
juhataja
Anu Ulm
telefon: 472 5312 ; 53404776
vastuvõtt: E 9 – 12, 13.30 – 16, N 9 – 12
e-mail: Anu.Ulm@haapsalulv.ee
maaregistri spetsialist
Marju Kohtring
telefon: 472 5322
e-mail: Marju.Kohtring@haapsalulv.ee
Geodeet
Peep Aedviir
telefon: 4725335; 53007008
vastuvõtt: vastuvõtt: E 9 – 12, 13.30 – 16, N 9 – 12
e-mail: peep.aedviir@haapsalulv.ee

Raamatupidamine
finantsjuht
Martin Schwindt
telefon: 472 5309 ; 5184777
e-mail: Martin.Schwindt@haapsalulv.ee
pearaamatupidaja
Lea Tammsalu
telefon: 472 5320 ; 53441056
e-mail: Lea.Tammsalu@haapsalulv.ee
raamatupidaja - personalispetsialist
Iivi Salus
telefon: 472 5339
e-mail: Iivi.Salus@haapsalulv.ee
raamatupidaja
Maret Limmer
telefon: 472 5340
e-mail: Maret.Limmer@haapsalulv.ee
raamatupidaja
Ene Sõer
telefon: 472 5330
e-mail: Ene.Soer@haapsalulv.ee
raamatupidaja
Sirje Loodma
telefon: 472 5342
e-mail: Sirje.Loodma@haapsalulv.ee
raamatupidaja
Ethel Suurküla
telefon: 472 5318
e-mail: Ethel.Suurkula@haapsalulv.ee
raamatupidaja
Ene Merendi
telefon: 472 5341; 59199158
e-mail: Ene.Merendi@haapsalulv.ee
raamatupidaja
Eva Palm
telefon: 472 5343
e-mail: Eva.Palm@haapsalulv.ee

Haldustalitus

Sündmused

muuseumi sa
ilon
Haapsalu Kultuurikeskus
Pühendusega pink
Linnuse bänner
kalmistud
raieluba
lasteabi
sinikael
Haapsalu virtuaaltuur
noortekeskus
kuursaal
Raudteemuuseum
Laste- ja noortesõbralik linn
Läänemaa Turism
EL ja regionaalarengu fond

Uudised
 
»»» HAAPSALU LINNA UUS KODULEHT ASUB AADRESSIL WWW.HAAPSALU.EE
»»»
»»»
»»»
»»»
 
Linnavalitsus teatab
 
»»»
»»»
»»»
»»»
»»»
 
Gallup